O mnie

Nazywam się Ewelina Szymczak, mam 23 lata, studiuję chemię, a moim konikiem są kosmetyki. Od zawsze tak było. Początkowo to one ratowały mi życie tzn. maskowały moją cerę z trądzikiem, teraz używam ich bardziej swobodnie, bo już niczego nie muszę maskować.

Moje problemy z trądzikiem zaczęły się, gdy miałam 13 lat i trwały aż do ubiegłego roku. Większość moich koleżanek w ogóle nie miała pryszczy, ja miałam nadzieję, że z czasem znikną, ale niestety – trądzik trochę przysnął, ale nie na tyle, żeby dać mi całkiem spokój. Brałam tabletki antykoncepcyjne, wszystkie antybiotyki, które przepisywał mi lekarz, stosowałam się do zaleceń kosmetyczek, dermatologów, wreszcie internetowych „specjalistów” od trądziku i nic mi nie pomagało. Mój młodszy brat szybko do mnie dołączył i tak męczyliśmy się ze swoimi kompleksami – dwa pryszczate nastolatki, a potem już dwudziesto (i dwudziestoparolatki). To, że mieliśmy w sobie jakieś oparcie na niewiele się zdawało, bo pryszcze i tak bardziej sprzyjały izolacji niż eksplorowaniu świata.

W pewnym momencie byłam już gotowa postawić wszystko na jedną kartę i spróbować leczyć się akenorminem – lekarz mnie namawiał (chyba miał dość mojego biadolenia), ale wtedy wpadła mi gdzieś w oko recenzja Nonacne, o którym wcześniej nie słyszałam i postanowiłam, przed podjęciem radykalnych kroków zaryzykować i wypróbować jeszcze te tabletki.

I wiesz co? Udało mi się. Nie tylko mnie zresztą, mojemu bratu też i to już po paru miesiącach – mnie wystarczyły trzy, a bratu pół roku. Trądzik zniknął jak ręką odjął a na skórze nawet ślad nie został. Teraz pojedyncze pryszcze wyskakują mi tylko czasem przed miesiączką. A brat w ogóle ma święty spokój.

Wiem, że trądzik potrafi zniszczyć życie, zwłaszcza jeśli pojawia się dość wcześnie i nie znika po dwudziestce. Dlatego postanowiłam zarekomendować Ci to, co mnie pomogło.
Tym czymś jest Nonacne. Wypróbuj – nie pożałujesz, a jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości chętnie je rozwieję – napisz do mnie, na każde pytanie odpowiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>